THC-JD MANGO KUSH 1ML 510 CCELL CARTRIDGE - EL GRINGO MEDVAPE WEED THC
search
  • THC-JD MANGO KUSH 1ML 510 CCELL CARTRIDGE - EL GRINGO MEDVAPE WEED THC

THC-JD MANGO KUSH 1ML 510 CCELL CARTRIDGE - EL GRINGO

37,15 €

 THC-JD MANGO KUSH 1ML 510 CCELL CARTRIDGE - EL GRINGO

Z przyjemnością prezentujemy THC-JD MANGO KUSH, kartomizer o pojemności 1 ml, który pasuje do gwintu 510. To prawdziwa gratka dla miłośników egzotycznych smaków, ponieważ łączy w sobie tropikalny aromat dojrzałych mango.

Rabaty ilościowe

Ilość Unit discount Oszczędzasz
2 5% 3,71 €
3 10% 11,14 €
10 30% 111,45 €
Ilość


Zniżki wolumenowe

Ilość Unit discount Oszczędzasz
2 5% Do %rabatu %
3 10% Do %rabatu %
10 30% Do %rabatu %
 Customer ratings and reviews
Nobody has posted a review yet
in this language

THC-JD MANGO KUSH 1ML 510 CCELL CARTRIDGE - EL GRINGO

Bez THC, z najlepszymi składnikami naturalnymi, czystymi organicznymi kannabinoidami i terpenami, bez dodatków

Każda partia jest testowana przez niezależne laboratoria, aby zagwarantować jakość na poziomie 0.00% THC

THC-JD

W konopiach i marihuanie zidentyfikowano ponad 100 kannabinoidów, co daje producentom wiele możliwości do eksploracji, a rynek produktów konopnych ciągle rośnie.

Tetrahydrocannabioctyl, skrótowo zwany THC-JD, to naturalnie występujący kannabinoid (fitokannabinoid) i odmiana THC. Chociaż wydaje się strukturalnie podobny do THC delta 9, istnieje kluczowa różnica: długość jego ogonka węglowego, czyli łańcucha bocznego.

THC-JD jest szczególnie znany z powodu swojego ogonka oktylowego, cechy anatomicznej odróżniającej go od delta 9 THC. Ten ogonek ośmiu atomów węgla znajdziesz po prawej stronie diagramu liniowego. Dłuższe łańcuchy sugerują większe powinowactwo do ludzkich receptorów kannabinoidowych.

W swojej naturalnej formie występuje w niezwykle niewielkich ilościach. Metoda produkcji obejmuje modyfikację CBD za pomocą ciepła lub katalizatorów chemicznych.

10-OH

10-OH to hydroksylowany pochodny heksahydrokannabinolu, który występuje w śladowych ilościach w roślinie konopi, ale w praktyce jest wytwarzany w laboratorium poprzez uwodornienie CBD, terpenów lub stosowanie sztucznych soków żołądkowych. 10-OH jest produkowany przez utlenianie heksahydrokannabinolu za pośrednictwem cytochromu P450, który głównie występuje w wątrobie i jest kluczowym enzymem w metabolizmie substancji obcych.

CCELL

Zaprojektowana z naukowo obliczanym, równomiernym rozkładem porów i równomiernym rozkładem ciepła, EVO efektywnie atomizuje szerszy zakres terpenów i dostarcza nawet do 34% więcej substancji czynnych.

Zoptymalizowana formuła ceramiczna i udoskonalony projekt cewki z większą wydajnością cieplną.

Zaawansowana obróbka odporna na utlenianie na grzałce, dająca dokładniejszy rezystor i poprawę o 20% w konsystencji produktu.

Produkcja szkodliwych produktów ubocznych, takich jak aldehydy, obniżona o 57%.

Odlane w układach wodnych wymagających o trzecią mniej przetwarzania.

Oświadczenie:

Wszystkie nasze produkty są w 100% legalne i produkowane w Unii Europejskiej z konopi CBD. Prosimy o trzymanie ich z dala od dzieci. Produkty te nie są odpowiednie dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, aktywnych i profesjonalnych kierowców ani operatorów ciężkiego sprzętu.

W przypadku nadużycia zalecamy spożycie odpowiedniej ilości jedzenia i picie, a możliwe skutki uboczne ustąpią w ciągu kilku godzin. Po spożyciu nie prowadź pojazdów mechanicznych ani nie obsługuj ciężkich maszyn.

Nasze produkty są zgodne z Ustawą nr 167/1998 §5 i przeznaczone są do celów przemysłowych, technicznych i ogrodniczych. Nie są przeznaczone do bezpośredniego spożycia ani palenia. Są to produkty kolekcjonerskie.

Nasze produkty są dostępne wyłącznie dla osób pełnoletnich, powyżej 18 roku życia.

Zamów już teraz THC-JD MANGO KUSH i rozkoszuj się wysoką jakością smaku i czystości. Kup teraz w naszym sklepie internetowym!

3800236001485
 Reviews

Be the first to write your review !