GROOVE

Witaj w Groove, Twojej ulubionej marce lifestyle'owej, która pozwala eksplorować unikalne doznania związane z konsumpcją cannabisu. W Groove jesteśmy dumni z kuracji wyselekcjonowanego asortymentu produktów premium, które zostały starannie opracowane i przetestowane przez ekspertów z branży. Nasza misja jest prosta: dostarczać Ci wyjątkową jakość w niezrównanej cenie. Wybierając Groove, nie kupujesz tylko produktu; inwestujesz w produkt najwyższej jakości, nie nadszarpując przy tym portfela.

Nasza oferta produktów:

Jesteśmy zobowiązani do nieustannej innowacji i wprowadzania na rynek różnorodnych produktów związanych z cannabisem. Od nowoczesnych vaporizerów po stylowe szklane i silikonowe fajki, wydajne młyńce i niezbędne akcesoria lifestyle, mamy wszystko, czego potrzebujesz.

Przedstawiamy nasz flagowy produkt: CARA

Poznaj CARA, nasz flagowy produkt, który uosabia poświęcenie Groove dla doskonałości. CARA to kompaktowy, dyskretny i innowacyjny długopis do koncentratów, zaprojektowany z precyzją, oferujący wyjątkową funkcjonalność i solidną jakość wykonania.

Główne cechy:

Kompaktowy design

Solidna jakość wykonania

Wysoka funkcjonalność

Ogrzewanie kwarcowe

Ogrzewanie falowe

Regulowana napięcie

Automatyczne wyłączenie po 15 sekundach

Opis:

Kompaktowy, dyskretny i innowacyjny - tak właśnie prezentuje się CARA od Groove. Ten długopis do koncentratów wysokiej jakości dostarcza wyjątkowej wydajności w przystępnej cenie. Dzięki swojemu eleganckiemu i solidnemu designowi, CARA gwarantuje płynne i potężne doznania z waporyzacją.

Nazwa "Cara" pochodzi od łacińskiego słowa "cārus," co oznacza "przyjaciel, ukochany, skarb, ukochana osoba." Groove CARA to Twój nowy towarzysz, oferujący spójne i niezawodne doświadczenia dla entuzjastów koncentratów cannabisu.

Ustawienia regulacji napięcia:

Niskie (Biały LED) = 3.4V

Średnie (Niebieski LED) = 3.8V

Wysokie (Zielony LED) = 4.2V

Jak używać:

Korzystanie z CARA to czysta przyjemność. Po prostu odkręć ustnik i kapsel cewki, dodaj materiał do cewki (unikając kontaktu z elementami grzewczymi), a następnie ponownie zmontuj, przykręcając kapsel cewki i ustnik. Naciśnij i przytrzymaj przycisk, i jesteś gotowy, aby cieszyć się waporyzacją. Powtarzaj według własnych preferencji.

Co zawiera zestaw:

1X Groove CARA

1X Kapsel cewki

1X Dodatkowa cewka kwarcowa

1X Narzędzie do wybierania

1X Kabel USB

1X Instrukcja obsługi

Doświadcz przyszłości konsumpcji cannabisu z Groove. Podnieś swój dzień z CARA i odkryj świat jakości i przystępności cenowej. Kup teraz i dołącz do społeczności zadowolonych klientów Groove. Twoja podróż rozpoczyna się tutaj!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz