3MG THC-H GUMMIES MIXED FRUIT BURST - 10PCS - EL GRINGO WEED MEDVAPE
search
  • 3MG THC-H GUMMIES MIXED FRUIT BURST - 10PCS - EL GRINGO WEED MEDVAPE

3MG THC-H GUMMIES MIXED FRUIT BURST - 10PCS - EL GRINGO

28,88 €

3MG THC-H Gumy o Smaku Owoców Mieszanych - 10 SZT - EL GRINGO

Odkryj zachwycający świat THC-H z naszymi 3MG THC-H Gumami o Smaku Owoców Mieszanych - Poznaj ten fascynujący nowy kannabinoid. Produkowane w UE z zachowaniem najwyższych standardów jakości, nasze gumy oferują wybuch smaku owoców mieszanych.

Rabaty ilościowe

Ilość Unit discount Oszczędzasz
2 5% 2,89 €
3 10% 8,67 €
10 30% 86,65 €
Ilość


Zniżki wolumenowe

Ilość Unit discount Oszczędzasz
2 5% Do %rabatu %
3 10% Do %rabatu %
10 30% Do %rabatu %
 Customer ratings and reviews
Nobody has posted a review yet
in this language

3MG THC-H GUMMIES MIXED FRUIT BURST - 10PCS - EL GRINGO

Czym jest THC-H?

THC-H, czyli Tetrahydrokannabinol Heptylan, to jeden z najnowszych kannabinoidów, które zostały zidentyfikowane i badane. Jest to ekscytujące uzupełnienie świata produktów konopnych. W przeciwieństwie do swojego bardziej znanego kuzyna, THC, THC-H ma dłuższą strukturę łańcucha, co sugeruje większe powinowactwo do ludzkich receptorów kannabinoidowych. Choć występuje w śladowych ilościach w swojej naturalnej postaci, nasze gumy oferują wygodny i kontrolowany sposób na korzystanie z THC-H.

Składniki Czyste i Naturalne

Nasze THC-H Gumy są wolne od THC i wykonane z najlepszych naturalnych składników, w tym czystych organicznych kannabinoidów i terpenów, bez żadnych dodatków. Każda partia jest rygorystycznie testowana przez niezależne laboratoria, aby zagwarantować 0,00% THC, co zapewnia wyjątkową jakość i bezpieczeństwo.

Legalne i Bezpieczne

Chcielibyśmy podkreślić, że wszystkie nasze produkty są w 100% legalne i produkowane w UE z konopi CBD. Jednak ważne jest, aby trzymać je z dala od dzieci i unikać ich stosowania w przypadku ciąży, karmienia piersią lub obsługi ciężkiego sprzętu. W przypadku nadużycia należy upewnić się, że pijesz i jesz odpowiednio, ponieważ ewentualne skutki uboczne ustąpią w ciągu kilku godzin.

Zgodność z Przepisami

Nasze produkty są zgodne z Ustawą nr 167/1998 §5 i przeznaczone są do różnych zastosowań, w tym przemysłowych, technicznych i ogrodniczych. Należy jednak pamiętać, że nasze gumy nie są przeznaczone do bezpośredniego spożycia; są to produkty kolekcjonerskie, przeznaczone do odpowiedzialnego korzystania przez osoby dorosłe powyżej 18 roku życia.

Odkryj Przyszłość Kannabinoidów

Dzięki gumom EL GRINGO 3MG THC-H o Smaku Owoców Mieszanych możesz wyruszyć w podróż w świat kannabinoidów jak nigdy dotąd. Nie przegap tej wyjątkowej okazji do eksploracji przyszłości produktów konopnych.

Składniki:

Syrop maltitolowy, Izomalt, olej MCT, destylat THCP. Emulgatory (lecytyna sojowa), kwas cytrynowy, cytrynian trisodowy, ekstrakt ze stewii, barwnik E150d, aromat, olej roślinny, substancja glazurująca (wosk karnauba palmowego).

3800236001577
 Reviews

Be the first to write your review !