13MG THC-H GUMMIES MIXED FRUIT BURST - 5PCS - EL GRINGO WEED MEDVAPE
search
  • 13MG THC-H GUMMIES MIXED FRUIT BURST - 5PCS - EL GRINGO WEED MEDVAPE

13MG THC-H GUMMIES MIXED FRUIT BURST - 5PCS - EL GRINGO

24,75 €

EL GRINGO THC-H MIESZANE GUMY O SMAKU OWOCÓW - 13MG THC - 5SZT

Te przysmaki oferują uroczy mix smaków owocowych, dostarczając THCH, fascynującego nowego kannabinoidu. Produkowane w UE zgodnie z najwyższymi standardami jakości, nasze gumy są wytwarzane z naturalnymi terpenami i bez dodatków ani THC.

Rabaty ilościowe

Ilość Unit discount Oszczędzasz
2 5% 2,48 €
3 10% 7,43 €
10 30% 74,26 €
Ilość


Zniżki wolumenowe

Ilość Unit discount Oszczędzasz
2 5% Do %rabatu %
3 10% Do %rabatu %
10 30% Do %rabatu %
 Customer ratings and reviews
Nobody has posted a review yet
in this language

13MG THCH GUMMIES MIXED FRUIT BURST - 5PCS - EL GRINGO

Smak Mieszanych Owoców i Wyjątkowa Jakość

Nasze THC-H MIESZANE GUMY O SMAKU OWOCÓW są dostępne w letnim smaku mieszanych owoców. Są starannie wykonane w UE, z zachowaniem rygorystycznych standardów jakości, aby zapewnić najwyższą jakość w każdym produkcie.

Bez THC i Czyste Organiczne Składniki

Jesteśmy dumni z dostarczania produktów bez THC, wykonanych z najwyższej jakości naturalnych składników, w tym czystych organicznych kannabinoidów i terpenów. Te gumy nie zawierają żadnych dodatków, co zapewnia czyste i przyjemne doświadczenie. Każda partia naszych gum jest rygorystycznie testowana przez niezależne laboratoria, aby zagwarantować imponującą zawartość THC na poziomie 0,00%, zachowując przy tym wyjątkową jakość.

Eksploracja THC-H: Przyszłość Kannabinoidów

THC-H, czyli THC-Hexahydrocannabinol, to fascynujący nowy kannabinoid, który otwiera drzwi do świata możliwości na rynku konopi. Wśród ponad 100 kannabinoidów zidentyfikowanych w roślinach konopi i marihuany, THC-H wyróżnia się swoimi unikalnymi właściwościami. W prostych słowach, THC-H jest tworzone poprzez naukowy proces zwanym "terpenylacją", który łączy heptyl rezorcinol z pochodną terpenów znaną jako PMD. Ten proces prowadzi do powstania molekuły o dłuższym łańcuchu niż tradycyjne THC, co sugeruje silniejsze powiązanie z ludzkimi receptorami kannabinoidowymi. Chociaż występuje naturalnie w bardzo śladowych ilościach, THC-H jest obiecującym dodatkiem do rodziny kannabinoidów.

Ostrzeżenie i Przeznaczenie

Proszę mieć pewność, że wszystkie nasze produkty są w 100% legalne i pochodzą z CBD pozyskiwanego z konopi, zgodnie z przepisami UE. Prosimy trzymać te gumy z dala od dzieci i unikać ich spożywania w przypadku ciąży, karmienia piersią lub obsługi ciężkich maszyn. W przypadku niewłaściwego stosowania, zachowaj odpowiednie nawodnienie i odżywienie, ponieważ wszelkie skutki uboczne powinny ustąpić w ciągu kilku godzin. Zawsze powstrzymuj się od prowadzenia pojazdów mechanicznych lub obsługi ciężkich maszyn po spożyciu.

Nasze produkty są przeznaczone do celów przemysłowych, technicznych i ogrodniczych i nie są przeznaczone do bezpośredniego spożycia ani palenia. Są to przedmioty kolekcjonerskie, dostępne tylko dla osób powyżej 18 roku życia.

Składniki:

Syrop maltitolowy, Izomalt, olej MCT, destylat THCP, emulgatory, kwas cytrynowy, cytrynian trisodowy, ekstrakt ze stewii, barwnik E150d, aromat, olej roślinny, substancja glazurująca (wosk carnauba palmowego)

3800236001584
 Reviews

Be the first to write your review !