MANGO 8% THCH VAPE 1ml - HERO MEDVAPE WEED THC
search
  • MANGO 8% THCH VAPE 1ml - HERO MEDVAPE WEED THC

MANGO 8% THCH VAPE 1ml - HERO

49,55 €

Przedstawiamy HERO Mango 8% THCH Vape & 35% 10-OH 1ml

Odkryj nieodparty smak mango wzbogacony naszą rewolucyjną formułą 8% THCH i 35% 10-OH w HERO Mango Vape.

Rabaty ilościowe

Ilość Unit discount Oszczędzasz
2 5% 4,95 €
3 10% 14,86 €
10 30% 148,64 €
Ilość


Zniżki wolumenowe

Ilość Unit discount Oszczędzasz
2 5% Do %rabatu %
3 10% Do %rabatu %
10 30% Do %rabatu %
 Customer ratings and reviews
Nobody has posted a review yet
in this language

MANGO 8% THCH VAPE & 35% 10-OH 1ml - HERO

THCH, innowacyjny fitokannabinoid, naturalnie występuje w śladowych ilościach w roślinie konopi. Nasz zaawansowany proces "terpenylacji", polegający na dodaniu dodatkowych atomów węgla do cząsteczki CBD za pomocą pochodnej terpenów, daje wynik unikalny i bardzo poszukiwany w świecie kannabinoidów.

Najwyższa Jakość Składników

W HERO Vapes jakość jest naszym najwyższym priorytetem. Współpracujemy wyłącznie z wiodącymi dostawcami produktów do inhalacji, aby pozyskiwać najlepsze składniki do naszych wyrobów. Wybierając HERO, wybierasz niekompromisowana jakość, gwarantującą najwyższą jakość vapingu.

Nasze produkty są starannie wykonane z najlepszych naturalnych składników, zawierających czyste organiczne kannabinoidy i terpeny, bez żadnych dodatków. Każda partia przechodzi rygorystyczne niezależne testy laboratoryjne, gwarantujące zawartość THC na poziomie 0,00%.

Technologia Vape CCELL

Nasze jednorazowe vapy są wyposażone w nowoczesną technologię CCELL, zapewniającą stałą jakość vapingu. Dzięki naukowo obliczonemu rozkładowi porów i równomiernemu rozprowadzaniu ciepła w atomizerach EVO, dostarcza aż o 34% więcej terpenów. Zoptymalizowana formuła ceramiczna i zaawansowany projekt cewki zwiększają efektywność cieplną. Nasze grzałki są traktowane, aby zapobiegać utlenianiu, co gwarantuje precyzyjne opory i poprawę konsystencji produktu o 20%.

OŚWIADCZENIE:

Wszystkie nasze produkty są w 100% legalne i z dumą produkowane w UE z konopi odmiany CBD. Trzymaj je z dala od dzieci i unikaj używania ich w przypadku ciąży, karmienia piersią, bycia aktywnym kierowcą zawodowym lub operatorem ciężkiej maszyny. Po użyciu zrezygnuj z prowadzenia pojazdów mechanicznych lub obsługi ciężkiej maszyny. Nasze produkty spełniają wymagania Ustawy nr 167/1998 §5 i są przeznaczone do celów przemysłowych, technicznych i ogrodniczych. Nie są przeznaczone do bezpośredniego spożycia ani palenia. Produkty te są dostępne tylko dla osób powyżej 18 roku życia i są przeznaczone jako przedmioty kolekcjonerskie.

3800236001508
 Reviews

Be the first to write your review !